En İyi 5 Fluke Multimetre İncelemesi

fluke-multimetreler

Fluke multimetreler, ihtiyaçi olan ilgili kişilerin takım çantasında bulundurması gereken önemli bir ölçü aletidir.Diğer multimetrelere göre üstün performansı ve işlevselliği ile bilinen bir test aletidir.Herhangi bir Fluke multimetre, her bakım uzmanı için gerekli yardımı sağlamaktadır.Doğru ölçümler, tutarlı ve güvenilir performans, güvenlik özellikleri ve A kalite katagorisinde yer alan ölçü aletidir.

Teknik çalışan bir çok uzman, Fluke multimetrelerin önde gelen elektrik test ekipmanı olduğu konusunda hem fikirdir.Makina mühendisliği, otomotiv, elektirik ve elektironik endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Fluke multimetreler yanlızca büyük ticari fabrikalarda değil, elektirik ustaları ve her takım çantası kullanılan alanlarda, kullanılmak üzere multimetre çeşitleri bulunmaktadır.
Fluke multimetreler fiyatları biraz pahalı olsada, doğru ölçüm, verimlilik ve sağlam yapıları ile piyasada en iyiler arasındadır.Çeşitlilik bakımında zengin bir ürün gamına sahip fluke multimetreleri, iş alanınıza hangi modelinin uygun olacağını bilmeniz için en iyi 5 multimetreyi aşağıda incelemeye aldık.

Fluke 87V MAX True-RMS Dijital Multimetre

Fluke 87V MAX TrueFluke 87 V Max True-Rms dijital multimetre, üstün perfonması ve hassas ölçümleri ile ön plana çıkan bir test aletidir.Ağır sanayi alanında kullanıma uygun bu model, sağlam malzeme yapısı ile 4 metre yüksekten düşmelere karşı dayanıklıdır.IP67 koruması sayesinde su ve tozdan etkilenmez.Geniş ekranı ve arka lamba aydınlatması ile kullanıcısının kolay okuma yapmasını sağlamaktadır.Arka ayak desteği ile ölçüm yapacağınız zaman sabitleye bilir ve ölçüm yapabilirsiniz.Fluke 87 V ayrıca sıcaklık ölçümü yapabilirsiniz.

Üstün kalitedeki bu multimetre, çok sağlam ve güvenilir bir multimetre olduğu biliniyor.4 metreden düşme testine tabi tutulmuş ve IP67 tamamen su ve toz geçirmez testinden olumlu geçmiştir.Bu onu her yerde herhangi bir sorun olmadan kullanacağınız anlamına gelir.Diğer bir avantaj, size her zaman hassas okumalar sağlayan tüm işlevlere sahip True-RMS doğruluğudur.Fluke 87V MAX True-RMS Dijital Multimetre, listedeki en iyi çok yönlü multimetredir.

Fluke 117 Elektrikçi Multimetresi

Fluke-117Adından da anlaşılacağı gibi, bu, zengin özelliklere sahip ve dayanıklı tasarımı sayesinde elektrikçiler için ideal bir multimetredir. AutoVolt özelliği, bu ölçüm cihazıyla elde ettiğiniz harika özelliklerden biridir. Modu manuel olarak seçmeniz gerekmediğinden testi çok daha kolay ve anlaşılır hale getirir. Düşük giriş empedansı başka bir özelliktir, hesaplamalarınızı bozabilecek veya sizi riske atabilecek parazitik okumaları engellemeye yardımcı olur. Ayrıca, kolayca kaydedilebilmesi için mevcut okumayı dondurmanıza izin veren bir bekletme işlevi de elde edersiniz. Ciddi bir elektrik teknisyeniyseniz, bu sizin için iyi bir multimetredir.

Fluke 116 HVAC Multimetre

Fluke-116

Makina teknisyenleri için seçilebilecek multimetrelerin başında Fluke 166 modeli gelmektedir.Fluke 116 HVAC multimetre, makina sistemlerinde kolaylıkla sorun gidermek için özel tasarlanmış bir test cihazidir.Makina bileşenlerinde doğru çalışıp çalışmadığını kolayca test etmenizi sağlayan yerleşik bir termometreye sahiptir.Özellikle HVAC sistemleri için yapılan bir diğer özellik Microamps modudur.Bu, her bileşenin doğru çalıştığını ve elektrik sızdırmadığını veya diğer şeylerin yanı sıra yeterli elektrik almadığını kontrol etmenizi sağlar. Bir HVAC sistemini test etmek için bir multimetre ararken, Fluke 116 sizin için çözüm ortağı olabilir.

Fluke 115 Dijital Multimetre

fluke-115-multimetreFluke 115 dijital multimetre, harika özellikler ile dolu mini boyutlu bir test cihazidir.En iyi özelliklerinden biri True-RMS işlevselliğidir.Bu özellik her zaman hassas ve doğru ölçümler alacağınız anlamına gelmektedir.Bu multimetre ekonomik fiyatı ve kolay taşınması sayesinde teknik çalışıyorsanız eğer, bulunması gereken bir cihazdır.

Fluke 107 Dijital Multimetre

fluke-107-multimetreHer evde olan tadilat işlerinde, elektirik prizlerinin kontrol edilmesi, pillerin kontrolu, uzatma kabloların testi v.b yerlerde kullanmanız için Fluke 107 multimetre sizin için ideal bir test cihazidir.Bu multimetre, temel sorunları gidermeniz için ihtiyaç duyulan tüm temel özelliklere sahiptir.Çoğu cihazı test etmenize olanak tanıyan diğer şeylerin yanı sıra DC ve AC akım ve gerilim ölçümlerinin yanı sıra frekans ve görev döngüsü testleri elde edersiniz. Bu, ödün vermeyen, bütçe dostu bir ölçüm cihazı istediğinizde alacağınız multimetredir.